ZA EVROPU BEZ KOŽEŠIN

BUDOUCNOST JE BEZ KOŽEŠIN!

Doba, kdy bylo nutností se oblékat do kožešin kvůli přežití, je už dávno pryč. Zabíjení zvířat pro jejich kožešinu je nesmyslný přežitek, který ve 21. století nemá místo. Přesto kvůli lidské marnivosti trpí a na kožešinových farmách umírají miliony citlivých bytostí ročně.

MÓDA BEZ OBĚTÍ

Zvířata jsou zabíjena kvůli módě a lidské marnivosti. Dnes je nejvíce kožešin používáno na tzv. trimy (lemování oděvů), bambule na čepicích či jiné módní ozdoby. Lišky, norci, psíci mývalovití a další trpí celý život v malých holých klecích bez pevné podlahy, bez možnosti většího pohybu. A to jen kvůli módě.

SPOLEČNĚ ZA EVROPU BEZ KOŽEŠIN

Vy, Češi, jste to již v minulosti dokázali a ukončili utrpení zvířat z kožešinových farem v ČR. Množit a zabíjet zvířata výhradně kvůli jejich kožešině je ale stále povoleno v řadě zemí EU. Nyní je čas to dotáhnout do konce!

Arrows

ZAPOJTE SE

Vyzvěte EU k tomu, aby ukončila kožešinové farmy a zároveň prodej kožešinových výrobků v celé EU a zastavila tak nesmyslné zabíjení milionů zvířat. Bez Vás to ale nepůjde. Přidejte svůj podpis pod Evropskou občanskou iniciativu Za Evropu bez kožešin a zůstaňte s námi v kontaktu.

Icon
Icon
Icon
Icon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Kliknutím na tlačítko Vás přesměrujeme na zabezpečený EU formulář, kde svůj podpis potvrdíte i oficiálně dle pravidel EU pro občanské iniciativy. Pokračovat bez údajů.