ZA EVROPU BEZ KOŽEŠIN

BUDOUCNOST JE BEZ KOŽEŠIN!

Doba, kdy bylo nutností se oblékat do kožešin kvůli přežití, je už dávno pryč. Zabíjení zvířat pro jejich kožešinu je nesmyslný přežitek, který ve 21. století nemá místo. Přesto kvůli lidské marnivosti trpí a na kožešinových farmách umírají miliony citlivých bytostí ročně.

MÓDA BEZ OBĚTÍ

Zvířata jsou zabíjena kvůli módě a lidské marnivosti. Dnes je nejvíce kožešin používáno na tzv. trimy (lemování oděvů), bambule na čepicích či jiné módní ozdoby. Lišky, norci, psíci mývalovití a další trpí celý život v malých holých klecích bez pevné podlahy, bez možnosti většího pohybu. A to jen kvůli módě.

SPOLEČNĚ ZA EVROPU BEZ KOŽEŠIN

Vy, Češi, jste to již v minulosti dokázali a ukončili utrpení zvířat z kožešinových farem v ČR. Množit a zabíjet zvířata výhradně kvůli jejich kožešině je ale stále povoleno v řadě zemí EU. Nyní je čas to dotáhnout do konce!

Arrows

DĚKUJEME!

Sběr podpisů pod Evropskou občanskou iniciativu byl ukončen. Společně jsme nasbírali neuvěřitelných 1 701 892 podpisů. Nyní Evropská komise převezme podpisy a má tříměsíční lhůtu na jejich sečtení a ověření.

Jakmile projdou podpisy ověřovací fází, budeme společně s dalšími zahraničními organizacemi tlačit na Evropskou komisi, aby předložila novou legislativu, která chov zvířat pro kožešinu jednou provždy ukončí.

Bez pomoci lidí, jako jste Vy, by to ale nešlo. Podpořte lišky, norky a činčily svým darem.

Darovat pravidelně Chevron